Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3drose starвезда Starвезда Виножито Прекрасен наставник во предучилишна возраст - крпи

3drose starвезда Starвезда Виножито Прекрасен наставник во предучилишна возраст - крпи

DEN 199.84
 

Производот е достапен
Достапност

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака/лице. Направено од 100% полиестер 100% памук од терилик. Машина за перење. Сликата нема да избледи по миењето. Уникатната крпа за крпа за миење на дизајнот е најдобра за лице и тело. Слика отпечатена на страна на полиестер/страната на крпа од територија. Одлична идеја за подароци за кој било празник или прилика. Лесна тежина и се склопува во компактна големина што треба да се користи во домот или салата. Снимање Starвезда Виножито Прекрасно предучилишно наставничка во предучилишна возраст е одлична за употреба во кујната, бањата или салата. Оваа пешкир од 15 до 22 инчи, ви овозможува да ја прилагодите вашата соба со посебен дизајн или боја. Одлично за сушење садови, раце и лица. Погодно е да се стави во која било спортска торба. Сликата нема да избледи по миењето. Машинско миење, суво суво на ниско ниво, не бели. Крпа ќе ја врати својата полнота по првото миење. Направено од : Печатена страна 100% полиестер и обратна страна 100% памук од терилик. Сликата отпечатена од страната на полиестер/ страната на крпа е празна бела.

Кон својствата

Производи во категоријата