Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3drose tdswhite - Различна фотографија - Сплит дрво лице - крпи

3drose tdswhite - Различна фотографија - Сплит дрво лице - крпи

DEN 729.60
 

Производот е достапен
Достапност

Машинско миење, суво суво на ниско ниво, не бели. Сплит дрво за лице е одлично за употреба во кујната, бањата или салата. Оваа пешкир од 15 до 22 инчи, ви овозможува да ја прилагодите вашата соба со посебен дизајн или боја. Сликата нема да избледи по миењето. Уникатната крпа за крпа за миење на дизајнот е најдобра за лице и тело. Слика отпечатена на страна на полиестер/страната на крпа од територија. Слика отпечатена на страна на полиестер/страната на крпа од територија. Одлична идеја за подароци за кој било празник или прилика. Лесна тежина и се склопува во компактна големина што треба да се користи во домот или салата. Одлично за сушење садови, раце и лица. Направено од : Печатена страна 100% полиестер и обратна страна 100% памук од терилик. Сликата нема да избледи по миењето. Крпа ќе ја врати својата полнота по првото миење. Направено од 100% полиестер 100% памук од терилик. Погодно е да се стави во која било спортска торба. Сликата нема да избледи по миењето. Одлична идеја за подароци за кој било празник или прилика. Сликата отпечатена од страната на полиестер/ страната на крпа е празна бела. Уникатната крпа за крпа за миење на дизајнот е најдобра за лице и тело.

Кон својствата

Производи во категоријата