Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3Drose Wolf Creek, Колорадо, САД. Слика на човекот скијач, сина снегулка. - Телефонски ringsвони

3Drose Wolf Creek, Колорадо, САД. Слика на човекот скијач, сина снегулка. - Телефонски ringsвони

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Слика на скијач на човекот, сина снегулка, телефонски прстен е елегантен начин да додадете личен допир на вашиот телефон или телефонски случај. Мултифункционално : Зафаќањето на телефонскиот прстен ви овозможува да го држите вашиот уред цврсто додека зборувате или испраќате пораки. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Лесно прикачете го прстенот на вашиот уред или случајот користејќи го цврсто вградено лепило.

Кон својствата

Производи во категоријата