Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3М 4492W 1 x 4 -5 полиетиленска лента од пена, дебела 31 мил, правоаголници од 1 инч x 4 инчи

3М 4492W 1 x 4 -5 полиетиленска лента од пена, дебела 31 мил, правоаголници од 1 инч x 4 инчи

DEN 149.60
 

Производот е достапен
Достапност

За сврзување на груби или неправилни површини, 3М двојни обложени ленти за пена пополнуваат празнини и дистрибуирајте стрес рамномерно над врзаната површина. Апликации : Користете ја оваа постојана лента за врзување за материјали за врзување како стакло; метали; и пластика со висока површинска енергија како ABS и поликарбонат.

Кон својствата

Производи во категоријата