Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3возеше Ангел И Молитвата За Спокојство Заедно Врамена Плочка, 6 х 6

3возеше Ангел И Молитвата За Спокојство Заедно Врамена Плочка, 6 х 6

DEN 557.28
 

Производот е достапен
Достапност

Цврста дрвена рамка. Цреша заврши. Вметнете висок сјај 6Х 6керамичка плочка. Клучалката во задниот дел на рамката овозможува лесно закачување. 3дроза врамена плочка - висока сјајна вметната керамичка плочка, опкружена со цврста дрвена рамка со Претходно дупчена клучалка за лесно монтирање на ѕидот. Произведени Во Сад.

Кон својствата

Производи во категоријата