Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
4: 1/10: 1 Пиштол За Мешање На Диспензерот Со Универзален Впечаток 50мл

4: 1/10: 1 Пиштол За Мешање На Диспензерот Со Универзален Впечаток 50мл

DEN 249.60
 

Производот е достапен
Достапност

Соодветен Кертриџ : 50мл, Сооднос : 10 : 1/ 1 : 4. Автоматско мешање и испорака на материјали за впечаток олеснето со овој диспензер за касети со пиштоли. Пакет вклучени : 1 компјутер 10 : 1/ 1 : 4 На Стоматолошки Впечаток Мешање Диспензерот.

Кон својствата

Производи во категоријата