Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
4 ОД 304/304Л Цевки Од Нерѓосувачки Челик, 14 Мерач, Заварени, А269, МИЛ ПРОЕКТ, Светла Жарена Од - 2' Должина

4 ОД 304/304Л Цевки Од Нерѓосувачки Челик, 14 Мерач, Заварени, А269, МИЛ ПРОЕКТ, Светла Жарена Од - 2' Должина

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Заврши : МИЛ ПРОЕКТ / Светла Жариште ОД. Должина : 2 Стапки. Оваа цевка се подложува на ригорозна проверка на квалитетот, вклучително и деструктивно и недеструктивно испитување, во мелницата пред пратката. Се одликува со мелница завршен внатрешен дијаметар (ПРОЕКТ) и светло загреан надворешен дијаметар (ОД).083") ѕид кој е двојно сертифициран 304/304Л И А249/А269. Материјал : 304/304Л нерѓосувачки Челик. 2 'должина од 4" Од Нерѓосувачки Челик Заварени Цевки со 14 мерач (0. Повик во врска со било масовно нарачки поголеми од 100'. Ѕид : 14 Мерач (0. Ѕид : 14 Мерач (0.

Кон својствата

Производи во категоријата