Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
4 -пакувања Машки манекен торзо постави 30 Форма на фустан, шуплива половина од телото, дисплеј пластична маичка за возрасни маички манекенски модел штанд со метална

4 -пакувања Машки манекен торзо постави 30 Форма на фустан, шуплива половина од телото, дисплеј пластична маичка за возрасни

DEN 511.84
 

Производот е достапен
Достапност

✔ 『Висок квалитет и издржлив』 Манекенот е изработен од висококвалитетен PP материјал, што го прави траен. И може да се склопи. Четирите модели на манекен, наредени заедно се лесни за чување. Манекенот на телото е лесен за склопување, треба само да инсталира завртка за да ја поправите куката, едноставно е. Образецот е направен од расипување на пластика и има полу-рунда, пластична обвивка со отворен грб што овозможува облеката да се закова и да се залепи. И секој чекор е внимателно направен за подобро да го покаже ефектот на фитинг. Манекените можат да се инсталираат за десет минути без никакви алатки. Модните форми се лесни за облекување за прикажување на горната и долната стока. Телото на манекен изработено од висококвалитетна ПП пластика, што ви дава силен и издржлив партнер и нема лош мирис на други материјали. ✔ 『Совршено за приказ』 4 пакувања женски манекен торзо се поставени совршени за прикажување џемпери, маици, јакни, фустани, блузи, врвови и додатоци на шалтер или виси за занаетчиски емисии, фотографии или дизајн. Модните форми лежат рамни против wallsидовите на прикажување и единиците за слободни стои. Можете брзо да го соберете проектот и да го користите според јасен и лесен за разбирање.

Кон својствата

Производи во категоријата