Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
4 парчиња / Кутија За Повеќекратна Употреба Хируршки Силиконски Гел Отстранување Лузна Лепенка Терапевтски Лепенка За Акни Трауматски Изгореници Лузна Царски Рез

4 парчиња / Кутија За Повеќекратна Употреба Хируршки Силиконски Гел Отстранување Лузна Лепенка Терапевтски Лепенка За Акни Трауматски

DEN 415.84
 

Производот е достапен
Достапност

4 парчиња / кутија За Повеќекратна Употреба Хируршки Силиконски Гел Отстранување Лузна Лепенка Терапевтски Лепенка За Акни Трауматски Изгореници Лузна Царски Рез Поправка На Кожата4 件/盒可重复使用手术硅凝胶去除疤痕贴治疗贴用于痤疮外伤烧伤疤痕剖腹产皮肤修复. Здраво : ве Молиме бидете сигурни да ги купите нашите производи, загарантирани. Здраво : ве Молиме бидете сигурни дека нашата логистичка брзина, ќе пристигне однапред од очекуваното време, генерално 15-25 дена, повеќе од 30 дена ако не е потпишана, ве молиме контактирајте ја нашата обработка по продажбата. Здраво : ве Молиме бидете сигурни дека пакувањето на производот може да обезбеди безбедност и стабилност на производот. Здраво : ве Молиме бидете сигурни по продажбата, по продажбата долгорочни ефективни, пред повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Производи во категоријата