Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
4 Проекција со тешка должина на тројно вртење на кука

4 Проекција со тешка должина на тројно вртење на кука

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

TSH40 CR003 Заврши : PVD полиран месинг карактеристики : -11 куки за пивоти со 4 "проекција. -Којас се вртат лево или десно од основата. -Моми со монтиран хардвер. Димензии : Севкупна висина - од горе до дно : -3.2 ". Целокупната должина - страна до страна : -4". Севкупна длабочина -напред до назад : -1.5 ". Севкупна тежина на производот : -1,1 фунти.

Кон својствата

Производи во категоријата