Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
4 x 24 алуминиум оксид жито 320 метри x тежина крпа отворено палто

4 x 24 алуминиум оксид жито 320 метри x тежина крпа отворено палто

DEN 787.20
 

Производот е достапен
Достапност

Професионален индустриски квалитет. Премиум жито од алуминиум оксид. X тежина. Отворен палто. 320 решетки. Професионален индустриски квалитет. Премиум жито од алуминиум оксид. X тежина. Отворен палто. 320 решетки. Што добивате : 10 ремени со високи перформанси. Секој од нив е 100 гриц алуминиум оксид, со мерење 4 "x 24", со тешка поддршка. Користете со рачен сандер за сите видови дрво и метал. На Абразиви Југ, гарантираме дека сите наши производи се врвни и нови.

Кон својствата

Производи во категоријата