Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
4еа Премиум Заменски Филтер За Вода Поставен За Виникс: PH-407PS/ PH-405PS/ PH-307PS/ PH-215PS/ нимфа-1 микрон

4еа Премиум Заменски Филтер За Вода Поставен За Виникс: PH-407PS/ PH-405PS/ PH-307PS/ PH-215PS/ нимфа-1 микрон

DEN 1328.00
 

Производот е достапен
Достапност

4-ти филтер 1 1 : пост-јаглероден филтер 1 1 (9-12 месеци) користи јаглерод како суровина за подобрување на квалитетот на водата и подобрување на вкусот на водата. Ве молиме оставете ја водата да тече околу 2 минути (4 литри). Латекс ракавици. 3-ти филтер 1 : : Уф Мембрански Филтер 1ЕА (12-16 месеци) е 0,1-0,4 микрон филтер со функција на филтрирање само нечистотии оставени во водата и поминување само чиста вода што содржи природни минерали. Аква ткиво. Аква славини. Повторете со секој филтер. Л фитинг конектор (5 парчиња). Бесплатни подароци со секоја нарачка : 1. Пластичен клуч.

Кон својствата

Производи во категоријата