Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
4x6 Меморијална фото рамка за губење на мајката симпатија Рамка за слика на дрво во спомен на мама зачувување на сочувството за сеќавање на сочувството за мама

4x6 Меморијална фото рамка за губење на мајката симпатија Рамка за слика на дрво во спомен на мама зачувување на сочувството

DEN 319.84
 

Производот е достапен
Достапност

Меморијални подароци за губење на мајката : Чувајте ги фотографиите на мајка кои починале на дофат, како да ве придружува, овој подарок на меморија е скапоцен и безвременски. ? Подароци за симпатии : Мерки за меморијална фото рамка мерки 11,8 x 7,9 инчи, има фотографија од 4 "x 6". Прекрасен начин да ја запомните мама што сте изгубиле или одбележувате колку значеше за вас на годишнината од нејзиното поминување. Со силен врзан, олеснете го обесете на wallид. Со силен врзан, олеснете го обесете на wallид. Со метален клип на предната панел, може да ја одржи вашата сакана слика, прочитајте : Ми оставивте убави спомени, вашата loveубов е сè уште мој водич и иако не можам да те видам, секогаш си покрај мене. Занаетчиство на природно цврсто дрво : Секоја меморијална рамковна рамка за починатиот татко е изработена од природно дрво, осигурете се дека е совршено да ја истакне сликата, да чувате некој близу до срцето и да останете во ovingубовна меморија, ќе знаете дека нивниот дух никогаш не е далеку. ? Подароци за симпатии : Мерки за меморијална фото рамка мерки 11,8 x 7,9 инчи, има фотографија од 4 "x 6".

Кон својствата

Производи во категоријата