Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
5-10pcs/многу метричка нишка M8 M10*1 M12 M14 M16 304 Не'рѓосувачки челик хексадецимална тенка ореви навој-125 M10

5-10pcs/многу метричка нишка M8 M10*1 M12 M14 M16 304 Не'рѓосувачки челик хексадецимална тенка ореви навој-125 M10

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : Не'рѓосувачки челик. Тип : Тенки ореви. Снабдувања на DIY : Метал. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Тип : Тенки ореви. Снабдувања на DIY : Метал. Материјал : Не'рѓосувачки челик : Тенки на оревци за ореви : Металинг.

Кон својствата

Производи во категоријата