Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
5/8 27 NS-1 HSS приклучок Допрете 4 директен флејта .625 NS 1 UNST навој 5/8-27-AS0427Az2

5/8 27 NS-1 HSS приклучок Допрете 4 директен флејта .625 NS 1 UNST навој 5/8-27-AS0427Az2

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Вие ја купувате сликата на сликата. Sold by M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користена материјал што се наоѓа во големина : 5/8 - 27 NS -1# и типот на флејти : 4 директно флутсман Производител / Бренд : M & J алатки за алатки llcthank вас за вас Ваш бизнис! Локација : FR-9-2-K-3.

Кон својствата

Производи во категоријата