Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
5 јарди Цврста перивинкл лента за ленти DIY занаетчиски лакови Декор САД 7/8 инчи ширина

5 јарди Цврста перивинкл лента за ленти DIY занаетчиски лакови Декор САД 7/8 инчи ширина

DEN 67.04
 

Производот е достапен
Достапност

Лента со врвен квалитет 100% полиестер перивинкл (ирис). Избор на 5 различни ширини (3/8 "; 5/8"; 7/8 ", 1 1/2" или 2 1/4 "). Во согласност со стандардите OEKO -Tex - Машината за миење и бојата. Само пример - оваа листа е за дворот на лентата. Ве молиме имајте во предвид дека боите на лентата може да варираат малку како резултат на прикажувањето на мониторите. Можностите се неограничени со дворот на лентата со грбови .. Одлично е за шиење, резервација на отпад, украсување на празници, правење лак за коса или кој било друг проект за занаетчиство! Врвен квалитет 100% полиестер перивинк (Ирис) избор на лента од 5 различни ширини (3/8 "; 5/8"; 7/8 ", 1 1/2" или 2 1/4 ") Во согласност со стандардите OEKO -Tex - Машината што може да се пее и сликата на лак е само на пример - оваа листа е за дворот на лентата, забележете дека боите на лентата може да варираат малку како резултат на прикажувањето на мониторите.

Кон својствата

Производи во категоријата