Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
5 Големини Постави Коза Брада Обликувач Брада Стил Шаблон Брада Обликување Алатка Мода Коза Бричење Дефиниција Коза Кастри Материјали За Мажи

5 Големини Постави Коза Брада Обликувач Брада Стил Шаблон Брада Обликување Алатка Мода Коза Бричење Дефиниција Коза Кастри Материјали

DEN 127.84
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : овој обликувач на брада од коза е усвоен абс еколошки материјал. Лесен За Употреба : извршете го вашиот стајлинг на козја брада секојдневно за да ги одржите линиите за украсување мазни и свежи, нашиот Штедач На Г-Дин Брада И Коза е навистина лесен за Употреба. Различна Големина : постојат 5 различни големини за да изберете од во согласност со вашите потреби. Различната големина ви дава различно чувство. Можеби можете да ја пробате целата големина и потоа да изберете оној што најмногу ви се допаѓа. Внимателен Дизајн : за да ви биде полесно да ја држите алатката додека ја користите, Секој од нашите производи е опремен со тркалезна мушка. За да можете слободно да користите и да не се грижите за лесно движење. Утилитарна Функција : дали сеуште сте загрижени за тоа како помогнете му на вашето момче да го подобри својот имиџ. Овој комплет за контурирање кози е добар избор.

Кон својствата

Производи во категоријата