Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
5 Пакети Алатка Монтирање За Dewalt 20v, 12v Вежба, Исто Така, се Вклопуваат За Milwaukee M18 Држач За Алат, Закачалка

5 Пакети Алатка Монтирање За Dewalt 20v, 12v Вежба, Исто Така, се Вклопуваат За Milwaukee M18 Држач За Алат, Закачалка

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Држач за алат за стандардни алатки Dewalt 20v, за алатки 18v Milwaukee m18 прицврстување на ѕид или работна клупа. Монтирајте го овој држач на вашиот ѕид со 4 дупки за завртки. Пакетот вклучува : држач за 5 парчиња, завртки од 20 парчиња. Изработени од висококвалитетни стомачни пластични, цврсти и издржливи (НЕ 3Д печатени). Најдобра Гаранција И Професионална услуга за клиенти - Ако имате какви било проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви се вратиме со целосно задоволувачки одговор во рок од 24 часа. Спецификации : 1, држач За Алат за стандардни алатки Dewalt 20v, за алатки 18v Milwaukee m18 прицврстување на ѕид или работна клупа. 2, Монтирајте го овој држач на вашиот ѕид Со Списокот со Пакети со дупки со 4 завртки : држач за 5 парчиња, завртки од 20 парчиња.

Кон својствата

Производи во категоријата