Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
5 ПАРЧИЊА SF109E SEFUSE Прекини NEC Термички Осигурувач 113 C 113 Степен 10a 250V нови

5 ПАРЧИЊА SF109E SEFUSE Прекини NEC Термички Осигурувач 113 C 113 Степен 10a 250V нови

DEN 111.84
 

Производот е достапен
Достапност

Тип : SF109 E, 113 C, номинална струја/напон : 10 A/250 V. Одлично чувствително на температурата на околината , Стабилно и прецизно работење. Една операција. Сф типовите имаат керамичка цевка за заштита на запечатувачката смола од стресот при свиткување на каблите. Исполнува многу безбедносни стандарди, ДОСТАПЕН Е КАДМИУМ бесплатен И БЕЗ Олово СФ. Тип : SF109 E, 113 C, номинална струја/напон : 10 A/250 V. Одлично чувствително на температурата на околината , Стабилно и прецизно работење. Една операција. Сф типовите имаат керамичка цевка за заштита на запечатувачката смола од стресот при свиткување на каблите. Исполнува многу безбедносни стандарди, ДОСТАПЕН Е КАДМИУМ бесплатен И БЕЗ Олово СФ. 5 ПАРЧИЊА SF109 E SEFUSE Прекини Термички Осигурувач 113c 113 Степен 10a 250 V нови.

Кон својствата

Производи во категоријата