Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
50 Парчиња 4х6 инчни Торби За Завиткување Подароци, Органза Чиста Проѕирна Ткаенина Од Тул, Бела Кесичка За Туширање За Бебиња, Услуга За Роденденска Забава, Моминска

50 Парчиња 4х6 инчни Торби За Завиткување Подароци, Органза Чиста Проѕирна Ткаенина Од Тул, Бела Кесичка За Туширање За Бебиња,

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Мрежести кеси практично складирање за пакување мали предмети, како накит, бонбони, играчки, рачно изработен сапун за бања, вотивна свеќа, сушени цвеќиња од лаванда, стандардна визит-картичка, чоколадо, шминка, мермер, нараквици, школка, колачиња, ливчиња од роза, прстен, обетка, часовник. Големина : 4х6 инчи, широк околу 10 см, долг 15 см; 50 парчиња по пакување бели кеси за завиткување подароци; материјал : транспарентна сатенска лента од органза. Убава сегашна торбичка за девојчиња, момче, женски подарок, проѕирна ткаенина од тул за да видите преку познавање на содржината на чантата. торбите за органза се одлични за нараквици, накит, услуги за свадби, камења, подароци, занаети, кесички, часовници, синџири, малопродажба итн. Торбички одлично за забава свадба фаворизира декорација, куќа партија фаворизира, роденденска забава корист, булчински туш фаворизира, божиќ корист, божиќ украс, липсенс носителот, кесичка, примерок пакување декоративни, занаетчиски бизнис, денот на вљубените услуги, дипломирањето одмор патување, плажа, трговците на мало, фестивал декор. Лесен за употреба : со затворање на врвка што лесно се отвора и затвора со врвка за влечење.

Кон својствата

Производи во категоријата