Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
50 парчиња/пакувања Јапонија Кореја легура на ноктите за нокти 3Д злато сребрена сирена метална додатоци Декорација за налепница за нокти за фототерапија DIY -

50 парчиња/пакувања Јапонија Кореја легура на ноктите за нокти 3Д злато сребрена сирена метална додатоци Декорација за налепница

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Боја : злато. Тежина : 5г. Количина : 50 парчиња. Големина : . Број на модел : NA44. Боја : злато. Тежина : 5г. Количина : 50 парчиња. Големина : . Број на модел : NA44. Спецификации на артиклите : Тежина : 5 Gquantity : 50pcssize : Број на модел : NA44 Material : Metalitem Тип : Rhinestone & Decoration.

Кон својствата

Производи во категоријата