Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
500 Парчиња Прецизни Совети, Двојно Посочи Памучни Брисеви Со Хартија Стап за Шминка &Засилувач; Чистење

500 Парчиња Прецизни Совети, Двојно Посочи Памучни Брисеви Со Хартија Стап за Шминка &Засилувач; Чистење

DEN 106.24
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : памучните брисеви се направени од природен памук и хартиен стап со врвен квалитет;Одлично За лична нега, козметика и чистење. Одличен Квалитет : рачките за брис се направени од хартија за рециклирање, не е лесно да се откинат или деформираат.Памучните врвови се меки и апсорбирачки. Крајната алатка за убавина : како дизајн на совети со двојни краци, памучната пупка е деликатна за детали за шминка.ќе ви се допадне да го користите за да бидете сигурни дека шминката изгледа како да е направена од професионалец. Широка Примена : Нашите зашилени памучни брисеви може да се нанесат во убавина, нега на миленичиња, чистење во домаќинството ,уметност и занаети и така натаму,можете да ги користите на кое било место што го сакате. Пакетот Вклучува : вкупно 500 парчиња, доволно за да трае вашето семејство некое време.

Кон својствата

Производи во категоријата