Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
5.000 портокалови 1212-S 2mil јаболко за резистентни торби 1/2 x1/2 .5 x.5 мали 5000 пластични мини мали торбички

5.000 портокалови 1212-S 2mil јаболко за резистентни торби 1/2 x1/2 .5 x.5 мали 5000 пластични мини мали торбички

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

5000 1/2 "x 1/2" мали. Портокалово 2mil (без ознаки или логоа). Чанти со бренд на јаболка. Највисок квалитет. Забележете : ова е варијација на големината „S“ што е помала од стандардната 1212. 5.000 1/2 "x 1/2" мала. Портокалово 2mil (без ознаки или логоа). Чанти со бренд на јаболка. Највисок квалитет. Забележете : ова е варијација на големината „S“ што е помала од стандардната 1212. Baggies на брендот Apple 1212 S x 5000 Ве молиме Забележете : Ова е варијацијата на големината „S“ што е помала од стандардната 1212.

Кон својствата

Производи во категоријата