Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
58 парчиња Т-Слот Стегање Комплет Мелница Машинист Во Собата Со Т-Слот Почиста И Затегнување Клуч

58 парчиња Т-Слот Стегање Комплет Мелница Машинист Во Собата Со Т-Слот Почиста И Затегнување Клуч

DEN 975.84
 

Производот е достапен
Достапност

Секој комплет за стегање вклучува : столпчиња чекор блок парови т-ореви прирабница навртки спојување ореви и крај држете-падови, т-слот почиста и Затегнување Клуч.Изработен од висококвалитетен челик за лиење за долг век на траење и зголемена издржливост. 1 Секој т-слот почиста И Затегнување Клуч. 4 Спојување Ореви. 6 Т-Ореви за да одговараат на вашата машина. 6 Чекор Блокови. Сите делови термички обработени. Секој Сет Содржи : . 1/2 Маса Слот. 3/8-16 Обетка Големина. Овој Комплет Одговара На Т-слотови Од 1/2 Инчи и Вклучува столпчиња Од 3/8 Инчи. 6 Т-Ореви за да одговараат на вашата машина. Сите делови термички обработени. 1 ПАРЧИЊА Секој т-слот почиста И Затегнување Клуч. 1 Пластичен Држач. 24 Столпчиња : 4 секоја должина : 3"-4"-5"-6"-7"-8" 6 Т-Навртки за да одговараат на вашата машина 6 Прирабнички Навртки 4 Навртки За Спојување 4 Навртки Со Прирабници 6 Чекори Блокови 6 Чекори И 1 ѕидна решетка, 1 ЕЕЗ Секој чистач На т-слот и Клуч за Затегнување. 6 Прирабнички Навртки. 6 Чекор Стеги и 1 ѕид решетката. Сите Челични Блокови И Стеги (Луксузни Комплети За Стегање) Информации За Производот. 24 Столпчиња : 4 секоја должина : 3"-4"-5"-6"-7"-8". Овој Комплет Одговара На Т-слотови Од 1/2 Инчи и Вклучува столпчиња Од 3/8 Инчи.

Кон својствата

Производи во категоријата