Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
5д комплети за сликање со дијаманти целосна вежба ангел и цветни корпи Кристал ринестон вез за уметност за домашен wallиден декор, дијамантски уметнички слики 8x12 инч?

5д комплети за сликање со дијаманти целосна вежба ангел и цветни корпи Кристал ринестон вез за уметност за домашен wallиден

DEN 159.84
 

Производот е достапен
Достапност

Тие се издржливи и не се лесни за бледнее. По продажбата на продажба : Ние ќе се погрижиме да ги решиме сите ваши грижи со 24 работни часови. Броевите на платното се јасни и лесни за читање. Модна декорација : Сликарството со 5Д дијаманти е нова модна декорација. Тие се издржливи и не се лесни за бледнее. Ако монистрата не се доволни, контактирајте го. Проверете го комплетот за сликање за да потврдите дека е комплетна 2. И 5Д комплетите за сликање со дијаманти можат да го намалат стресот, да доживеат чувство за достигнување, да ја зголемат самодовербата, да развијат издржливост, итн. Совршен подарок и уникатна декорација : 5Д дијамантски сликарство совршено за украсување на вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или каде било Сакате да одговарате на различен стил на декорација. По продажбата на продажба : Ние ќе се погрижиме да ги решиме сите ваши грижи со 24 работни часови. Willе се подобри во соработката на родител-дете во образованието кога ќе ја завршите оваа дијамантска слика со вашето дете. Моделот е пенлива и многу убава, што е совршено за украси за домови. Од друга страна, дијаманската уметност треба да се заврши сами, па без оглед тоа е подарок или самостојна употреба, ќе биде многу незаборавно и значајно. Броевите на платното се јасни и лесни за читање. Сликарство со дијаманти за DIY : Завршувањето на сликарството со дијаманти DIY е процес на постојано прилагодување и споделување на среќно време со вашето семејство или пријатели. Дијамантите се мали и неразделни. Во исто време, самите обрасци имаат леплива позадина и дијамантите нема да испаднат лесно.

Кон својствата

Производи во категоријата