Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
5pc 1/4 Вози Директно Продолжување Бар Во Собата 2, 3, 4, 6 &засилувач; 9 за Ratchets итн AT022

5pc 1/4 Вози Директно Продолжување Бар Во Собата 2, 3, 4, 6 &засилувач; 9 за Ratchets итн AT022

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

1/4 " Возење. Различни Должини 50-225мм. сатенска завршница со извиткани прстени. Произведени од хром ванадиум челик. Изникна топката задржувач. Сетот вклучува 5 различни ленти за продолжување. Сите парчиња се фалсификувани, термички обработени со сатенска завршница. Идеален за лесен пристап во затворени простори. Големини во овој сет 2", 3", 4", 6" и 9". Карактеристики : Продолжување барови. Изникна топката задржувач. Сите се капка фалсификувани, термички обработени со сатенска завршница. Идеален за лесен пристап во затворени простори. 1/4 инчен инчен погон. Големини : 2 инчи (50мм) 3 инчи (75мм) 4 инчи (100мм) 6 инчи (150мм) 9 инчи (225мм).

Кон својствата

Производи во категоријата