Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
5PCS KCD1-104 Пластичен LED рокер прекинувач 6A 250VAC 4 пин на исклучен DPST 12V 220V прекинувач за напојување на моќност 15x21mm

5PCS KCD1-104 Пластичен LED рокер прекинувач 6A 250VAC 4 пин на исклучен DPST 12V 220V прекинувач за напојување на моќност 15x21mm

DEN 286.88
 

Производот е достапен
Достапност

Индустриски прекинувачи / гранични прекинувачи. Индустриски прекинувачи / гранични прекинувачи. Индустриски прекинувачи/Limit Switcheskcd1-104 Пластичен LED рокер прекинувач 6 A 250 VAC 4 пин на OFFST DPST 12 V 220 V Црвена ламба Црна прекинувач за напојување со црна должина 15x21mmparameter : Точка бр : KCD1-104 SIZE : 15x21mmmswitch Функција : ONFFRATION : 6 A/250 VAC 10 A/125 VACOPERATION Температура : Температура на T85 CONTACT Отпорност : 50minsulation Отпорност : 100 MDielectric Phote : 1500 AC за 1 мин-боја : црвена боја без напон на напон : 12-24 V/110 V/220 VPacking : 5pcsswitch илустрација на функцијата.

Кон својствата

Производи во категоријата