Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
5pcs pxaf pxkf ресетирање тип на копчето за фино индексирање на пинот за индексирање на теренот наместо рамен пински на главата)

5pcs pxaf pxkf ресетирање тип на копчето за фино индексирање на пинот за индексирање на теренот наместо рамен пински на главата)

DEN 953.60
 

Производот е достапен
Достапност

Серија : Копчиња за клипки. Модел : PXAF PXKF. Лесно за инсталирање и употреба, важна компонента е да се обезбеди притисок и точно позиционирање. Висока цврстина, униформа боја и убав изглед. Ние ви нудиме 24 часа време на услугата, доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, Ве молиме слободно контактирајте ме преку е -пошта. Список на производи : 5 парчиња.

Кон својствата

Производи во категоријата