Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
6мм Екстра густа јога мат, цвеќиња во позадина, еко-пријателски вежби за вежбање, пилатес мат со јога, тренингот, основно фитнес и вежби за подот, мажи и жени

6мм Екстра густа јога мат, цвеќиња во позадина, еко-пријателски вежби за вежбање, пилатес мат со јога, тренингот, основно фитнес

DEN 799.84
 

Производот е достапен
Достапност

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење. Дизајн дебел 6мм, фитнес -душеците обезбедуваат повеќе перница за да обезбедат удобност и безбедност за време на вежбање. Одлично за сите видови на фитнес и рутини за вежбање, вклучувајќи јога, пилатес и какво било вежбање, каде што се ценат дополнителна перница и поддршка. Димензии : 72 инчи L x 24 инчи W/183 x 61cm x 0,6см. Имајте различни стилови убава шема, разновидни бои за вашиот избор. Нашиот јога мат со материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење, нуди одлична флексибилност, издржливост и потпирање. Секогаш ќе се врати во иста форма без оглед колку и да го притиснете. , Вежба за подот. Имајте различни стилови Убава шема, разновидни бои за ваш избор.

Кон својствата

Производи во категоријата