Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
70 парчиња 16мм ринстони украси рамни копчиња за накит накит цвет кристален додаток за занаети DIY накит правејќи свадбена декорација невестински букет Ноќта на вешт?

70 парчиња 16мм ринстони украси рамни копчиња за накит накит цвет кристален додаток за занаети DIY накит правејќи свадбена декорација

DEN 223.84
 

Производот е достапен
Достапност

Спецификации : Материјал : легура, главна боја на rhinestones : Како што е прикажано Големината : приближно 5/8 инчи (16 mm) во количина на дијаметар : 70 парчиња Пакет вклучува : 70 x Rhinestone накит за занаети Белешки : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки на големината. Исклучително додавање на вашите работи : Можете да ги примените овие рамни кристални ригистони за правење занаети како брошеви, ленти за глава, декорација на свадби, невестински букет, покани за венчавки, висечки украси, украси за картички за подароци, додатоци за коса, телефонски капаци украси и така натаму. Идеални подароци : Овој сет на цветни украси е добар избор да се испрати до вашата мајка, сестри, други членови на семејството, пријатели и колеги за да ја искажат својата loveубов кон нив. Лесно за правење украси : Овие копчиња за цвеќиња од цвеќиња доаѓаат со рамни грбови, можете да шиете или да користите лепак за да ги поправите на ткаенината и другите додатоци, што е едноставна операција, блескавите ригистони се стилски и убави, погодни за вас да направите убави занаети . Исклучително додавање на вашите работи : Можете да ги примените овие рамни кристални ригистони за правење занаети како брошеви, ленти за глава, декорација на свадби, невестински букет, покани за венчавки, висечки украси, украси за картички за подароци, додатоци за коса, телефонски капаци украси и така натаму.

Кон својствата

Производи во категоријата