Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
70581404 - Климак надграден мотор за индукција на издувни гасови на печката се вклопува во FASCO

70581404 - Климак надграден мотор за индукција на издувни гасови на печката се вклопува во FASCO

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

▶ Ова е сосема нов мотор за поттикнување на издувни гасови на печката за клима. ▶ Овој дел од климата директно го заменува Дел # 70581404. ▶ Дел за замена на климата со врвен квалитет, изграден за да трае!. ▶ Ова е сосема нов мотор за поттикнување на издувни гасови на печката за клима. ▶ Овој дел од климата директно го заменува Дел # 70581404. ▶ Дел за замена на климата со врвен квалитет, изграден за да трае!. Ова е сосема нов мотор за поттикнување на издувни гасови на печката Climatek.

Кон својствата

Производи во категоријата