Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
8 * 4/5/6/6/8/8/10/12/15mm Двоен рамен рамен торба за рамни месинг за месинг, завртка за завртки DIY рачно изработен прицврстувач за прицврстување Чикаго хардвер занаетчиски де

8 * 4/5/6/6/8/8/10/12/15mm Двоен рамен рамен торба за рамни месинг за месинг, завртка за завртки DIY рачно изработен прицврстувач

DEN 1088.00
 

Производот е достапен
Достапност

Должина : 5мм 1 парчиња. Е прилагодено : да. Број на модел : 310000002. Пакет : Под 50 парчиња. Материјал : месинг. Должина : 5мм 1 парчиња. Е прилагодено : да. Број на модел : 310000002. Пакет : Под 50 парчиња. Материјал : месинг. H = 4/5/6/7/8/10/11/15/18/20 MMITEM Специфики : е прилагодено : es MODEL Број : 310000002 Package : Под 50pcsmaterial : Brasshead Style : Flatscrew Type : Set Screwsdrive Style : Slotteddiy Supplies : Woodworking Certification : No Rorigin : Nonorigin : : Кинаматеријал на копното : месинг.

Кон својствата

Производи во категоријата