Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
900 Глобална 3g Машка Турнеја Ултра / В Чевли За Куглање Со Десна Рака-Црна/Портокалова

900 Глобална 3g Машка Турнеја Ултра / В Чевли За Куглање Со Десна Рака-Црна/Портокалова

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Издржлива удобна кожа. Заменлив ѓон и пета. Кевлар гума влечење единствен. Десна Рака. Издржлива удобна кожа. Заменлив ѓон и пета. Кевлар гума влечење единствен. Десна Рака. Новиот И подобрен Надворешен Ѓон на тур-3Г, кој има 50% поголем клин ЕВА, кој постепено се зголемува кон петицата за подобрено позиционирање за време на слајдот и подобрена удобност. Автентична рамка за лизгање На Кожата за конзистентност и издржливост, како и подобрен квалитет на гумата на деловите за влечење на стапалото и чевлите. Отстранлив слајд ѓон и пета што одговара на СИТЕ резервни делови ОД 3 G.

Кон својствата

Производи во категоријата