Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
А3 МЕШЕ АРТ Портфолио торба со рачки и држач за патент за уметнички дела преносен голем капацитет чиста уметност складирање торба Организатор транспарентна торба ?

А3 МЕШЕ АРТ Портфолио торба со рачки и држач за патент за уметнички дела преносен голем капацитет чиста уметност складирање

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

✎ Апликации : Совршено за уметник, студенти, хобист, наставници да носат уметнички дела, скицирање хартија, акварел хартија, цртање книги, четки, уметнички материјали и сл. Не е во употреба. Noteеб : Theеб за складирање на уметност има про transparentирен џеб за визит-картички, кој може да означи лични информации и не е лесен да изгубиш. Должината на рачката мери приближно. Должината на рачката мери приближно. ✎perfect Големина за уметнички дела : A3 : 425*325*110 mm/16. ✎ Апликации : Совршено за уметник, студенти, хобист, наставници да носат уметнички дела, скицирање хартија, акварел хартија, цртање книги, четки, уметнички материјали и сл. ✎ ПРИАКТИЧКИ ДИЗАЈН : Торбата за складирање на уметнички мрежи има вградена еластична влечење што може да се користи за складирање на шишиња со вода или чадори. ✎perfect Големина за уметнички дела : A3 : 425*325*110 mm/16.Capsationелен капацитет : Две големи џебови пред и назад, кои се дизајнирани со патент и спречуваат да испаднат вашите уметнички предмети. Торбата за складирање на уметност нема да го заземе вашиот простор бидејќи може да се склопи кога не ви треба.5 инчи/ 19 см, дизајнирана за носење на подобар начин.5 инчи/ 19 см, дизајнирана за носење на подобар начин. Основни информации : ◇ Големина : A3 : 425*325*110mm/16.

Кон својствата

Производи во категоријата