Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Абисинско Морско Свинско Печатено Седиште За Автомобил Опфаќа Универзални Навлаки За Автомобилски Седишта-Капаци За Седишта За Седишта За Седишта Од Абисинско За

Абисинско Морско Свинско Печатено Седиште За Автомобил Опфаќа Универзални Навлаки За Автомобилски Седишта-Капаци За Седишта

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Изграден со висококвалитетна полиестерска микро-влакнеста ткаенина за максимална издржливост и удобност. Додадете стил на вашите седишта додека ги заштитувате од излевање, дамки, кинење, избледување и многу повеќе. Дизајниран за брза и лесна инсталација на повеќето седишта во стилот на автомобил и ТЕРЕНЕЦ – не се потребни алатки. Еластичниот систем за поддршка и прицврстување обезбедува цврсто и сигурно универзално вклопување на повеќето стандардни седишта за автомобили и ТЕРЕНЦИ. Не за употреба на седишта со интегрирани воздушни перничиња, безбедносни ремени или потпирачи за раце. Аројалпет лансираше колекција на уникатни и ретки дизајни за печатење животни. Можете да изберете од одредена раса на кучиња, раса на мачки, раса на хрчаци, раси на папагали, раси на коњи итн. Нашата компанија додава до 50 нови дизајни секој ден во нашиот каталог.

Кон својствата

Производи во категоријата