Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ABOOFAN 10 парчиња Бадник Кутии За Бонбони Со Јаболка Контејнери За Складирање Подароци Фаворизира Забава

ABOOFAN 10 парчиња Бадник Кутии За Бонбони Со Јаболка Контејнери За Складирање Подароци Фаворизира Забава

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Мала тежина, шик и декоративна, компактната и стилска кутија За божиќни подароци е вашиот најдобар избор. Божиќните кутии за бонбони можат да бидат преносливи секојдневни кутии, тие се навистина високи перформанси и дефинитивно би биле вашиот прв избор. Предметот : Тродимензионално сечење, убаво и дарежливо, фина изработка, не е лесно да падне. Божиќните кутии за бонбони можат да бидат преносливи секојдневни кутии, тие се навистина високи перформанси и дефинитивно би биле вашиот прв избор. Овие кутии за забави се совршени за тематски забави, свадби, празнични забави итн. Пакет, Вклучувајќи 10 х Кутии За Пакување.- Тродимензионално сечење, убаво и дарежливо, фина изработка, не е лесно да падне. 73во-Божиќна кутија за пакување подароци, изработена од материјал, задебелена и издржлива за долготрајна употреба. Дизајн со креативен декоративен цвет, за трик или лекување Или Божиќна декорација, ја подобрува празничната атмосфера.- Мала тежина, шик и декоративна, компактната и стилска кутија За божиќни подароци е вашиот најдобар избор. Божиќна кутија за пакување подароци, изработена од материјал, задебелена и издржлива за долготрајна употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата