Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Џабра Елита Активни 65т-Црна Вистински Безжичен Спорт Слушалки Црна

Џабра Елита Активни 65т-Црна Вистински Безжичен Спорт Слушалки Црна

DEN 771.04
 

Производот е достапен
Достапност

Џабра Елита Активни 65т-Црна Вистински Безжичен Спорт Слушалки Црна. Уживајте во активен животен стил со безбедни фитинг слушалки кои обезбедуваат сигурна стабилност во увото. Променете ги врвовите на слушалките на оние што поцврсто се вклопуваат во вашето уво.

Кон својствата

Производи во категоријата