Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Abxlniu 5 пакет топла розова шифонска табела тркач 120 инчи, валентин ден тркач за најслаби ден украси за свадба декорирање декор на свадба декорација на невестинска заб

Abxlniu 5 пакет топла розова шифонска табела тркач 120 инчи, валентин ден тркач за најслаби ден украси за свадба декорирање

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Материјалот е супер мек и сите рабови се завршени со убаво шиење. Материјалот е супер мек и сите рабови се завршени со убаво шиење. Овој мек тркач на табели со шифон тече и рустикален, направете ја вашата маса да изгледа поубаво. Овој романтичен тркач за чиста маса ќе додаде многу нежен, мек, убав допир на вашата маса на какви било настани. Материјал : 100% полиестер. Ова е многу убав, украсен тркач, за вашата свадба, романтична вечера со свеќи, невестински туш, туш за бебиња, роденденска забава или секојдневна употреба. Тркач на топла розова шифон : чиста ткаенина од шифон, отпорна на дамки и отпорни на брчки. Овој мек тркач на табели со шифон тече и рустикален, направете ја вашата маса да изгледа поубаво. Тркач на топла розова шифон : чиста ткаенина од шифон, отпорна на дамки и отпорни на брчки.

Кон својствата

Производи во категоријата