Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Американски продавач Ние испраќаме само во нас Состојба : сосема ново генерички Содржина на пакет : 1) Ед�

Напреден дизајн, висока преносливост 100% сосема нов генерички компатибилен производ! (НеОЕМ) Замена на а�

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 6 V, 2 A ; UL наведен; Безбедносни карактеристи

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Автоматско прекинување на преоптоварувањето, над прекин на напонот, автоматско термичко намалување, за

Овој производ вклучува еден (1) USB кабел за полнење и еден (1) паметен адаптер за напојување на наизменична

Производите на KFD се овластени UL / CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да г�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

4 V AC / DC Adapter Compatible with Battery Charger Model : BL607080085600 NK fits Samsung Bixolon PR10619 SPPR200 SPPR200 II III IIIK SPPR200 II SPPR200 III SPPR200ll SPPR200lll SPPR200 B

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за з�

? Работете само со преносен ДВД плеер RCA, не само за друг ДВД плеер или апликација For all RCA model Drc6631r Drc6379t Drc6970

Ве молиме, проверете дали вашиот модел е наведен во оваа листа, доколку вашиот модел не е наведен овде, и�

Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон...

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz Подреден нов глобален AC / DC адаптер компатибилен со PF Model : PFA168 D1200

【Wordwide Користете】 Влезен напон : AC 100240 V, 50 / 60 Hz 【Вградена безбедносна заштита】 Сертифицирани од FCC CE ROHS..

Напреден дизајн, висока преносливост 100% сосема нов генерички компатибилен производ! (НеОЕМ) Преку зашти

Напреден дизајн, висока преносливост 100% сосема нов генерички компатибилен производ! (НеОЕМ) Преку зашти

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Компатибилен со : Тело Champ BRM3681 BRM2600 BRM2720 BRM 3681 BRM 2600 BRM 2720 Cardio 2во1 елипсовиден магнетски двоен тренер велоси

Willе ги заштити вашите електронски производи од уништување Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Зашти

(Влез : 110 V 117 V 120 VAC 60 Hz или 220 V 230 V 240 VAC 50 Hz Погоден напон за влез за вашата адреса за испорака Тестирани е�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите Подеднака нова автомобил 2 излези DC адаптер компатиби

Во одлична работна состојба Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите Подреденост 30 дена гаран�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Автентична марка за батерија Pentax DBC50 (не од исправен бренд, бренд Sodo Tek O R RocketbBrand) Автентична марка за бате

Влез : AC 100 V 240 V 5060 Hz PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одгова

Само замена, не оригинална, но 100% компатибилен нов адаптер за напојување со висок квалитет на електричн�

5 A 2 A DC5 V 1500 MA 2000 MA 5 Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz Подреденост 30 дена гаранција за враќање на пар

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

0 AS 15 V 15 волти 15 V 15 волти Префрлување на напојување кабел кабел PS wallид полнач за домашни батерии на елект�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

PT6 PT6100 PT8 PT70 PT70 BM PT70 PT70 BM PTOCH личен рачен етикелер PT1800 PT1810 PT1830 PT1830 C PT1830 SC PT1830 VP PT1880...

AAS5 U1 15 Z90 PP.ARB6 U1 15 Z90 PP.AAS8 U1 16 Z90 PK.AAB8 U1 14 Z90 PK.AAS8 U1 14 Z90 PK.AAB8 U1 15 Z90 PP.ADB9 U1 15 Z90 PP PWR+ е компанија со седиште во WA, САД.A

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

24 месеци размена Компатибилен со : TPLINK TLSG108 E TLSG108 E (UN) 8порта Gigabit Easy Smart Switch 9 V 0,6 A напојување Поднесена пов�

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

За Club Car 48 Volt Golf Cart Chart Charger 48 V 15 A Club Car / Round 3 Pins Plug AC влез : Стандарден 110120 VAC, 60 Hertz (Hz) Влезен DC напон : 48 волти

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 12 V е компатибилен со надворешниот хард диск Hit

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Сосема нов адаптер за напојување AC / DC (Достапно само во црна боја) Голем квалитет на електрична енергија

Најголем квалитет генерички дом / полнач за патувања / wallидови Влез : 100240 V, 5060 Hz Обезбедува софистициран �

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC (приклучок на САД+Евра адаптер); Излез : DC 5 V, 2 A ;...

Влез : 100 V240 V AC; Одлично за замена или патување назад OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над

TPower направена со литиумјонски батерии за полнење на адаптер за напојување, нов опсег на напон на напон :

Компатибилност : Скенер за слики Fujitsu Fiсерија Fi5120 C / FI5220 C / FI5530 C / FI5530 C2 / FI6110 / FI6130 / FI6140 / FI6230 / FI6240 /

AVSHDBWPTXPSВидео Extender TX Audio PWR Supply 4 K HDMI VGA RS232 12 V 2 A AVSHDBWPTXPSВидео Extender TX Audio PWR Supply 4 K HDMI VGA RS232 12 V 2 A AVSHDBWPTXPSВидео Extende

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz Компатибилен со : Black & Decker Model No HKA15321 HKA15321 510276728 510276728 510276708 510276708 90500