Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
AC кондензатор компатибилен со Volvo VNL камиони 1998- VNM VHD Заменете ги OEM броевите 8084347 3092918 21095290 22314813

AC кондензатор компатибилен со Volvo VNL камиони 1998- VNM VHD Заменете ги OEM броевите 8084347 3092918 21095290 22314813

DEN 151.84
 

Производот е достапен
Достапност

Мора да одговара на бројот на делот OEM со броевите на делот OEM дадени подолу за правилно вклопување. FITS : 1996-2012 Volvo VHD (64), VNL VNM (42 јадро ширина : 16 3/8 широка; длабочина : 7/8, паралелен дизајн на проток. Високо квалитетна, директна замена за оптоварување за наведени броеви на OEM. Овој кондензатор одговара само на вашиот Камион Ако бројот на делот OEM е наведен подолу.

Кон својствата

Производи во категоријата