Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Acklofer Sonic електрична четка за заби за возрасни, белење на четки за заби што може да се надополнува со 6 чисти глави за четки, 2 часа брзо полнење за 30 дена со употреба, 2 ?

Acklofer Sonic електрична четка за заби за возрасни, белење на четки за заби што може да се надополнува со 6 чисти глави за

DEN 1007.68
 

Производот е достапен
Достапност

Професионалната глава за белење на четката може ефикасно да ги осветли дамките на забите, до 15x извадете ги плакетите од рачна четка за заби. 【Магнетско полнење Заштитна чиста четка Глава : Долготрајна Tynex Classic + 3 D форма на форма за да одговара на површината на забите совршено и лесно чистење на задниот дел од катниците. 【Моќно звучно чистење】 Sonic електронска четка за заби има нов надграден ултра моќно мотор кој произведува 31. Совети за вид : Сините индикации за блато избледени за да ја потсетат замената на главата на четката по три месеци. Кога го примате производот, проверете дали четката за заби е целосно наполнета пред употреба. Прирачник за упатства 1x. 1x кабел за полнење. 【Магнетско полнење Заштитна чиста четка Глава : Долготрајна Tynex Classic + 3 D форма на форма за да одговара на површината на забите совршено и лесно чистење на задниот дел од катниците.000 вибрации во минута, со бучава дури 55d B. Направете четкање задоволство со научно време за четкање и 3 режими на четкање : чиста (в)/ Белење (w)/ полски (p) за да ги задоволите вашите различни потреби за чистење на забите.【Моќно звучно чистење】 Sonic електронска четка за заби има нов надграден ултра моќно мотор кој произведува 31.

Кон својствата

Производи во категоријата