Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Acofuns повеќенаменски тешки цврсти метавал монтирање тројно замав со раце што висат дома куки

Acofuns повеќенаменски тешки цврсти метавал монтирање тројно замав со раце што висат дома куки

DEN 500.80
 

Производот е достапен
Достапност

5 различни опции за модели, висококвалитетна цврста метална текстура е совршена за украсување на вашиот дом. Производот е повеќенаменска домашна кука со тројни ротациони вртења од 180 степени што одговараат да се инсталираат во спална соба, плакарот, бањата или дневната соба за да го уредуваат вашиот дом. 5 различни опции за модели, висококвалитетна цврста метална текстура е совршена за украсување на вашиот дом.5*3,4*0,9inches Тежина 200g материјал од цинк легура Intall метод на wallидни пакети за монтирање Вклучува : 1 x палто кука 1 x сет на алатка за интелитација ;. Производот е повеќенаменска домашна кука со тројни ротациони вртења од 180 степени што одговараат да се инсталираат во спална соба, плакарот, бањата или дневната соба за да го уредуваат вашиот дом. Големина : 89*86*23mm / 3,5*3,4*0,9inches. Лесна инсталација, различна од друга кука со стап, методот на wallидови е потрајни и тешки.

Кон својствата

Производи во категоријата