Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Adapter Bestch Global AC за EPSON DS-530 DS530 Duplex Duplex Duplex Document, A471H A472E Скенер за документи A4 Mobile Inkjet Printer PX-S05B B581A PX-S05W A221E 2105378-00 A462E Скенер

Adapter Bestch Global AC за EPSON DS-530 DS530 Duplex Duplex Duplex Document, A471H A472E Скенер за документи A4 Mobile Inkjet

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Автоматско прекинување на преоптоварувањето, над прекин на напонот, автоматско термичко намалување, заштита од краток спој. ✎ 2 -годишна гаранција ✎ : Ние ќе обезбедиме 2 -годишна гаранција на производителот и враќање од 30 дена - го вративме грбот!. Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100-240 VAC 50/60 Hz. Willе ги заштити вашите електронски производи од уништување. ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска температура, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, стабилен излез. Willе ги заштити вашите електронски производи од уништување. ✎ОВЕТНА КОНСТИНСТВО ✎ : Нема напонски флуктуации при напојување, за време на пренесување, примање или исклучување на напојување. Најдобар адаптер за AC за EPSON DS-530 DS530 Duplex Duplex Document Scanner, A471 H A472 E Скенер за документи A4 Mobile Inkjet Printer PX-S05 B B581 A PX-S05 W A221 E 2105378-00 A462 E Скенер. ✎ОВЕТНА КОНСТИНСТВО ✎ : Нема напонски флуктуации при напојување, за време на пренесување, примање или исклучување на напојување.Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100-240 VAC 50/60 Hz. ✎ 2 -годишна гаранција ✎ : Ние ќе обезбедиме 2 -годишна гаранција на производителот и враќање од 30 дена - го вративме грбот!.

Кон својствата

Производи во категоријата