Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Adapter SZRMCC DMW-AC8 AC со DMW-DCC16 DC спојник DMW-BLJ31 Dummy батерија за Panasonic Lumix S1 S1M S1R S1RM S1H

Adapter SZRMCC DMW-AC8 AC со DMW-DCC16 DC спојник DMW-BLJ31 Dummy батерија за Panasonic Lumix S1 S1M S1R S1RM S1H

DEN 623.84
 

Производот е достапен
Достапност

Пакетот вклучува 1x DMW-AC8 AC адаптер, 1x AC кабел, 1x DMW-DCC16 DC спојник кукла батерија, должина на кабелот : 137. Изведете разни професионални фотографии. Ако не сте сигурни кој кабел е погоден за вашиот проект, испратете порака за вашиот проблем и ние ќе го препорачаме точниот кабел за вас. Секој кабел што го произведуваме е строго тестиран и компатибилен со машини од различни големи добавувачи на брендови. Влез на напон со широк напон, влез : AC100-240 V-50/60 Hz. Се надевам дека имате добро време на шопинг во SZRMCC, благодарам! ! !. Дизајн на професионален производ SZRMCC како производител на конектор и кабел, произведуваме повеќе од 1. Ако сакате приклучок во Велика Британија или Европски (ЕУ) приклучок, оставете порака откако ќе купите.Овој адаптер за напојување DMW-AC8 AC и DMW-DCC16 DC спојници за замена на батеријата за Panasonic DMW-BLJ31 вистинска литиумска батерија, ви овозможуваат директно да ја напојувате камерата со AC Power Acapter, така што можете да снимате долго време без да ја замените батеријата, совршена Долго време пукање. Ова е приклучок во САД. Ние исто така произведуваме безжични антени и авијациски аудио кабли.000 видови кабли, додатоци и адаптери. Овозможува добри врски за додатоци за камера и фотоапарати, овозможувајќи ви лесно да го градите целиот систем на фотоапарати.

Кон својствата

Производи во категоријата