Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Адаптер за исправен 12V AC/DC компатибилен со Beelink U59 Mini PC SEI8 11-ти Gen 4-Cores N5105 Office Mini Computer Triple Display Dual 3000MA 12.0V 12.0A 12VDC 12 V 12 VDC Полнач за напојување

Адаптер за исправен 12V AC/DC компатибилен со Beelink U59 Mini PC SEI8 11-ти Gen 4-Cores N5105 Office Mini Computer Triple Display

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Влезен напон на светски влез 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја на излез. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Адаптерот за адаптер со Advightal 12 V AC / DC компатибилен со Beelink U59 Mini PC SEI8 11-ти Gen 4-Cores N5105 Office Mini Computer Triple Display Dual +12 V 3 A DC12 V 3000 MA 12.0 V 12.0 A 12 VDC 12 V 12 V 12 VDC CLASS 2 Префрлување на напојување со напојување ПС Домашен полнач го мрежи ПСУ. Влезен напон на светски влез 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја на излез. Во одлична работна состојба. Поднесена поврат од 30 дена. 24 месеци размена. Адаптерот за адаптер со Advightal 12 V AC / DC компатибилен со Beelink U59 Mini PC SEI8 11-ти Gen 4-Cores N5105 Office Mini Computer Triple Display Dual +12 V 3 A DC12 V 3000 MA 12.0 V 12.0 A 12 VDC 12 V 12 V 12 VDC CLASS 2 Префрлување на напојување со напојување ПС Домашен полнач го мрежи ПСУ. Адаптерот за адаптер со Advightal 12 V AC / DC компатибилен со Beelink U59 Mini PC SEI8 11-ти Gen 4-Cores N5105 Office Mini Computer Triple Display Dual +12 V 3 A DC12 V 3000 MA 12.0 V 12.0 A 12 VDC 12 V 12 V 12 VDC CLASS 2 Префрлување на напојување со напојување ПС Домашен полнач го мрежи PSU Cecccrohs 100-240.

Кон својствата

Производи во категоријата