Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Адаптер за мелница за мелница M14 Адаптер 5/8 инчи 11 женски до M14 машки 12,000 вртежи во минута со адаптер за вежбање на жица со тркала, компатибилен со DeWalt, Makita, Milwaukee, Hitachi,

Адаптер за мелница за мелница M14 Адаптер 5/8 инчи 11 женски до M14 машки 12,000 вртежи во минута со адаптер за вежбање на жица

DEN 191.84
 

Производот е достапен
Достапност

Воведување на крајно решение за вашите потреби за мелење - нашиот адаптер за комерцијално одделение, цврст челик! Дизајниран со најновата технологија, овој адаптер овозможува употреба на европски приврзаност (Метрика 14) на вашиот северноамерикански 5/8 "-11 меленици за агол, мелници за мелници и меленици за бетонски агол со леснотија.000 вртежи во минута. Без разлика дали сте професионален полисер или ентузијаст на DIY, овие адаптери се совршен додаток на вашата алатка. Со својата конверзија M14, нашиот адаптер ви дозволува да користите широк спектар на алатки, како што се прицврстувачи за вежбање на тркала, битови за вежбање со дијаманти, додатоци за дупчење на дупки, тркала за мелење на агол и полиња за мелница за агол, давајќи ви слобода да го прилагодите вашиот комплет за алатки и справи со секој проект со доверба. Изработени со најновата технологија, нашите адаптери се изградени за да траат, обезбедувајќи безбедна и сигурна врска помеѓу вашата алатка и прилогот. Drilax тешка должина од 5/8 инчи - 11 женски до М14 навојниот машки адаптер.000 РПМ, овој адаптер е изграден за да издржи употреба Ultimate алатка за да ви помогне да користите прилози M14 (метрика 14) со леснотија.

Кон својствата

Производи во категоријата