Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јадење со путер со капак | Совршен подарок за готвачи | Голем - се вклопува во блок путер или 2 стапчиња

Јадење со путер со капак | Совршен подарок за готвачи | Голем - се вклопува во блок путер или 2 стапчиња

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Капакот може лесно да се отстрани со горниот копче. - Безбедна машина за миење садови - може безбедно да се мие на горниот решетка на вашата машина за миење садови. - Висококвалитетен порцелан - класичен дизајн со смешна порака. Значи, на таа нота, зошто да не додадете малку суптилна чудна на вашата уметност за поставување маса со ова јадење „Шуга“ на јазикот и да им дадете на вашите партнери за јадење малку да се грижат во процесот. - Безбедна машина за миење садови - може безбедно да се мие на горниот решетка на вашата машина за миење садови. Направено од висококвалитетна керамика, „Соуси“ е безбедна машина за миење садови и ќе ги задржи вашите неуредни лажици од шанкот.- Функционално-доволно широк за блок путер. - Смешен подарок! Антена „Бута“ прави совршен подарок за замота и подарок за водителка. - Загарантирано задоволство - ако не сте задоволни со вашето купување од која било причина, ние ќе издадеме целосна наплата. - Висококвалитетен порцелан - класичен дизајн со смешна порака. За вас, „Тоа е како Шуга“. Знаете како да поставите убава маса и loveубов создавајќи убава презентација за вашето семејство или гости. - Загарантирано задоволство - ако не сте задоволни со вашето купување од која било причина, ние ќе издадеме целосна наплата.

Кон својствата

Производи во категоријата