Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Адидас Оригинали Хеланки За Девојки Висок Струк

Адидас Оригинали Хеланки За Девојки Висок Струк

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

93% Памук, 7% Еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Хулахопки на јуниори со шема На Трифолија. ЦВРСТО ВКЛОПУВАЊЕ : носи блиску, но не е рестриктивно и ги прегрнува нозете речиси како втора кожа. ЕЛАСТИЧНА ПОЛОВИНА : удобното истегнување ви овозможува слободно движење. ПОДОБРА ИНИЦИЈАТИВА за ПАМУК : Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук. Инспирирани од енергијата и односот на танцување на пауза, хулахопките на овие јуниори адидас се однесуваат на автентичноста и довербата. Нивната висококатница еластична половина и мека, растеглива ткаенина ви даваат сериозна удобност. Суптилната шема на трифолија го завршува спортскиот изглед.

Кон својствата

Производи во категоријата