Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Адидас Унисекс-Дете Лајт Тркач Прилагодете 5.0 Чевли За Трчање

Адидас Унисекс-Дете Лајт Тркач Прилагодете 5.0 Чевли За Трчање

DEN 672.00
 

Производот е достапен
Достапност

100% Текстил. Увезени. Синтетички ѓон. Детски чевли инспирирани од трчање за лесна удобност. БЕСКОНЕЧНО АМОРТИЗИРАЊЕ : единицата за облачна пена обезбедува ултра мек чекор и високо амортизирано чувство. ФЛЕКСИБИЛЕН ГОРЕН ДЕЛ : мекиот текстилен горен дел е растеглив и удобен. НАПРАВЕНО СО РЕЦИКЛИРАНА СОДРЖИНА : Направено со серија рециклирани материјали, овој горен дел содржи најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за да помогнеме да се стави крај на пластичниот отпад. Земете класичен стил на трчање и додадете некои модерни детали и ги добивате патиките на овие деца адидас. Изградени за амортизирана удобност со ѓон Од Облачна пена, овие чевли имаат мек и флексибилен горен дел што одговара на нивните стапала. Повлекувањата на петицата и јазикот го олеснуваат лизгањето и исклучувањето.

Кон својствата

Производи во категоријата