Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Aexit 150mm x Buffing &засилувач; Полирање Додатоци 6mm x 3mm 220# Борид Абразиви Мелење Масло Камен Тампон Тркала Бела 2 парчиња

Aexit 150mm x Buffing &засилувач; Полирање Додатоци 6mm x 3mm 220 Борид Абразиви Мелење Масло Камен Тампон Тркала Бела 2 парчиња

DEN 104.32
 

Производот е достапен
Достапност

Име На Производот : Абразиви Мелење Масло Камен;Грануларност : 220#. Материјал : Керамика;Вкупна Големина : 150 х 6 х 3мм/5,9 "х 0,24" х 0,12 "(Л*В*Т). Боја : Бела. Тежина : 30гр. Содржина На Пакување : 2 х Абразиви Мелење Масло Камен. Каменот за полирање, кој може да се користи рачно или во профилер, е формулиран со комерцијален лубрикант кој овозможува да се користи влажен или сув. Погоден е за рамно преклопување и се вели дека брзо контурира со умерен дефект.00.

Кон својствата

Производи во категоријата